Jak nakupovat

Vítejte na stránkách internetového knihkupectví a antikvariátu Aurora, Spálená 53.

 

POKUD JSTE SI OBJEDNALI KNIHU A NÁSLEDNĚ OBDRŽELI EMAIL, ŽE KNIHU SE NÁM NEPODAŘILO NAJÍT, MOC SE OMLOUVÁME. VŠE JE ZPŮSOBENO TESTOVACÍM PROVOZEM, CHYBAMI V SYSTÉMU A SAMOZŘEJMĚ LIDSKÝM FAKTOREM. JEŠTĚ JEDNOU SE OMLOUVÁME A DOUFÁME, ŽE NEZTRATÍME VAŠI PŘÍZEŇ.

 

Několik rad a důležitých informací, jak nakoupit co nejpohodlněji.

       Proč nakupovat ve Spálené 53?

       Kolik si účtujeme za poštovné?

       Jak můžu objednávku zaplatit?

       Když chci prodat své staré knihy?

       Nejčastější dotazy… 

Zůstala-li Vaše otázka nezodpovězena, neváhejte a napište nám na info@spalena53.cz. Rádi Vám odpovíme. 

Proč nakupovat ve Spálené 53?

Nakupování u nás je rychlé, jednoduché a pohodlné. V našem internetovém obchodě najdete více než pětadvacet tisíc knih a tisíce gramodesek. Všechny antikvární knihy a použité gramodesky si můžete prohlédnout v naší prodejně, nebo Vám je zašleme do sedmi dnů poštou přímo na Vaši adresu. Najdete u nás také stovky nových knih a gramodesek, tisíce dalších Vám pak rádi objednáme a v co nejkratší možné době připravíme k vyzvednutí, či zašleme.

Kolik zaplatím za poštovné?

Pokud si necháváte knihy zaslat na dobírku, účtujeme poštovné a balné ve výši 150 - 200,- Kč. V případě, že jste zboží zaplatili na náš bankovní účet, připlatíte si 100 - 120,- Kč. Objednávky v ceně nad 3000,- Kč zasíláme zdarma. Bez poplatku je také osobní vyzvednutí v naší kamenné prodejně v centru Prahy. Omlouváme se, ale objednávky do zahraničí zasíláme pouze po dohodě a poštovné účtujeme dle aktuálního ceníku České pošty. 

Jak můžu objednávku zaplatit?

V kamenné prodejně můžete zaplatit hotově či využít platbu kartou. Internetové objednávky je možné platit také na náš účet č. 670100-2212169085/6210 u mBank. Jako variabilní symbol platby vždy uvádějte číslo dané objednávky. Zboží expedujeme po připsání platby na náš účet. Pro školy, knihovny a veřejné instituce nabízíme platbu na fakturu. 

Když chci prodat své staré knihy (výkup knih)?

Máte doma staré knihy, kterých se chcete zbavit? Stěhujete se a potřebujete zredukovat knihovnu? Vyřizuje pozůstalost? Pokud máte menší počet knih, navštivte nás přímo v našem kamenném obchodě. Výkup knih i gramodesek probíhá každý všední den od 8:30 do 18:30, v sobotu pak od 10:00 do 16:00. V případě většího množství nás kontaktujte telefonicky (222 362 756, 724 388 582), nebo zašlete seznam knih/gramodesek mailem na adresu antikvariat@spalena53.cz. Obratem se Vám ozveme a v případě domluvy knihy přímo u Vás vybereme, oceníme a odvezeme.  

Další důležité dotazy…

Jak dlouho mám u Vás knihy rezervovány?

Při osobním odběru budou knihy v našem antikvariátu rezervovány sedm dní od potvrzení objednávky, při zaslání poštou předáváme dopravci zboží každý týden v úterý a v pátek. Pokud potřebujete rezervaci prodloužit, informujte naše prodejce. Rádi Vám vyjdou vstříc. V případě, že si z časových důvodů nemůžete vyzvednout zásilku, kterou jsme Vám poslali, je možné si její úložní dobu (standardní úložní doba je 15 dní) prodloužit telefonicky, po dohodě s pobočkou České pošty, kde je zásilka uložena.

Mám nárok na slevu?

Při platbě v hotovosti mají v našem knihkupectví a antikvariátu nárok na slevu 10% držitelé karet  ISIC, IYTC, ITIC, SCHOLAR. Slevu na poštovném pak přiznáváme každému, kdo u nás nakoupí knihy či gramodesky v hodnotě přesahující 3000,- Kč.